• Контакти

дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 678
    Дарницького району м. Києва
    Макарчук Наталії Петрівни
    про здійснення діяльності у 2017 – 2018 н.р.

Найголовнішим у методичній роботі дошкільного закладу є надання допомоги педагогам у розвитку їх майстерності, поєднанні професійних знань кожного вихователя їх навичок і умінь необхідних для сучасного педагога для удосконалення навчально-виховного процесу, досягнення оптимального рівня освіти вихованців в закладі.
    Система методичної роботи в ДНЗ № 678 будується таким чином, щоб створити належні умови для підвищення професійної майстерності кожного працівника.
    Згідно плану на 2017-2018 н.р. в ДНЗ методична робота з кадрами була спланована по трьох напрямках: підвищення педагогічної майстерності, удосконалення професійної творчості, самоосвіта.

1. Зміцнення матеріально-технічної бази

Постійно здійснюється передплата фахових періодичних видань для бібліотеки методичного кабінету. Методичний кабінет поповнюється методичною літературою, періодичними виданнями, наочними матеріалами, стендами, які допомагають педагогам у підготовці навчально-виховного процесу, в організації розвивального предметного середовища, самоосвіті.
    Для ефективного проведення освітньої роботи з дітьми придбано:
    – спортивний інвентар: м’ячі, скакалки, обручі, палиці гімнастичні мати, гімнастичні лави
    – реквізит для ігр – драматизацій, інсценівок, вистав, свят
    – сюжетно – ігрові куточки
    – ростова лялька – мотанка, та настінне сезонне дерево
    – обладнання для ігрових майданчиків
    Замінено підлогу на майданчиках групи, організовано та облаштовано стаціонарну виставку дитячих малюнків, поробок.

2. Проведення масових заходів:
    Протягом навчального року в закладі були проведені такі масові
    заходи:
    – 1 вересня «День знань»
    – «Одного разу восени» – лялькова розвага
    – Конкурс квітково-фруктово- овочевих композицій на майданчиках
    – Ярмаркове дійство «Свято врожаю»
    – «Козацькі розваги» – спортивні змагання
    – «Пригоди Сніжка», «Гарне свято»- новорічні свята
    – Вечорниці на Андрія
    – День Святого Миколая
    – Різдвяні свята
    – Стрітення
    – Масляна
    – 8 Березня
    – День вишиванки
    – Впускні ранки
    – День захисту дітей
    – Традиційними є дні здоров’я, тижні безпеки, змагання з плавання, спортивні змагання.
    Згідно річного плану в ДНЗ працювала творча група вихователів для оформлення творчих виставок за участю батьків: «Діти та безпека дорожнього руху», «Осінній дивограй», «Зимонька-жартівниця», «Пасочка -красочка», «Весняні кольори», «Щасливе дитинство», «Ми на порозі школи, вчорашні малюки».

3. Проектна діяльність з конструктором ЛЕГО:
    – «Дослідницька діяльність»
    – «Водний світ»
    4. Трудова діяльність дітей.
    Конкурс «Найкращий город на підвіконні»
    «Доглядаємо город»

5. Завдання навчального року згідно річного плану.
    З метою підвищення навчально-виховного процесу та згідно річного плану, педагогічним колективом на 2017-2018 навчальний рік визначено такі завдання:
    Виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму шляхом ознайомлення з рідним містом.
    Для реалізації цього завдання для вихователів були проведені консультації, методичні поради, семінари-практикуми.
    В усіх вікових групах було створено розвивальне середовище відповідно теми. Організовано та проведено екскурсії до культурно-освітніх закладів та екстрених служб мікрорайону.

Використання театралізації для розвитку творчих, акторських та сценічних здібностей вихованців, формування в них мовленнєвої компетентності, навичок театрально-виконавської діяльності.

– Наповнено та удосконалено в групах театральні осередки, ігрові зони
    – Обмін досвідом роботи. Перегляд ігор – драматизацій, інсценівок, театралізацій
    – Лялькова вистава для малят на великдень «Пригоди писанки»

4. Участь у районних заходах:
    Діти старших груп стали фіналістами районного фестивалю дитячої творчості серед дітей дошкільного віку «Талановита малеча» з таночком «Веселий вулик»
    Заклад приймав участь у І етапі районних спортивних змагань «Перші кроки».

5. Представлення роботи закладу:
    Не представлявся

6. Проведення методичних об’єднань в закладі
    – Методичне об’єднання для вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів та ШДС І ступеня на тему «Використання різних видів діяльності у роботі з дітьми з екологічного виховання»
    – Методичне об’єднання для методистів дошкільних навчальних закладів та ШДС І ступеня Дарницького району. Семінар-практикум «Менеджмент зручного моменту, або мобільне управління ресурсами» для вихователів-методистів

7. Друковані матеріали, отримані сертифікати.
    – В щомісячному спеціалізованому журналі «Музичний керівник» № 10, 2017, був надрукований сценарій новорічного свята для дітей старшого віку «Пригоди в королівстві новорічного часу» музичного керівника Цимбал І.С.
    – Сертифікати за «Участь в навчанні через ігровий тренінг» отримали вихователі Міхєєва А., Кривручко А. В., Макарчук Н. П.
    – Сертефікат про участь у семінарі – практикумі «Освітні проекти: опановуємо технологію методичного конструктора» Макарчук Н. П., Молчнова І. В., Василенко Р. М., Криворучко А. В.

ФОТОГАЛЕРЕЯ  =>  https://photos.app.goo.gl/LdYgyAs4ZFdGm2QK9

Вихователь-методист ДНЗ № 678                                                                          Н.П. Макарчук