• Контакти

• Групи

bdzh_lka(1)

ГРУПА РАННЬОГО ВІКУ № 2

Групу раннього віку відвідують малята яким виповнилось 2 роки. Це наймолодші діти у садочку. В цьому віці малюки дуже вразливі, адже вперше в їх житті вони надовго відлучаються від мами, вчаться спілкуватись з іншими малюками, бути самостійними у побуті. В цей період дітям, як ніколи, потрібна любов, турбота і ласка вихователя, який ними опікується.
    НІКОЛАЄВА ІННА ПЕТРІВНА – вихователь з вищою педагогічною освітою, закінчила Уманський державний педагогічний університет ім. П.Тичини. З дітьми раннього віку працює понад 9 років. За сумлінну працю в справі виховання та навчання підростаючого покоління не одноразово була відмічена грамотами Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації 2009р, 2010р, 2012р, подякою адміністрації ДНЗ №678 2010р, державної Дарницької районної адміністрації 2013р.
    Що дня Інна Петрівна зустрічає наймолодших вихованців в дитячому садочку де піклується про них протягом дня. Головним в професії вихователя, вважає вона, є безумовна любов до дітей, яка допомагає дитині повірити в себе, розкрити свої таланти, відчути себе потрібною, бути впевненою в своїх можливостях.
    В своїй роботі керується гаслом:

– Повір в себе! Не зупиняйся – йди вперед!