• Контакти

• Колектив

У нашому дошкільному навчальному закладі працюють як досвідчені, так і молоді педагоги. Увесь педагогічний колектив намагається враховувати у своїй роботі все до дрібниць, бо розуміє: у справі виховання та навчання дітей другорядного не буває.

Завідувач

Завідувач ЛисакТ.ВВища освіта, закінчила Київський педагогічний інститут імені М. О. Горького;

Вихователь-методист

Меліхова Марія Костянтинівна

Вихователь-методист Меліхова М.КВища освіта, закінчила Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова -“Організатор дошкільної освіти. Вихователь дошкільного закладу. Сімейний вихователь”

В ДНЗ № 678 працює з 2010 року.

Дитина – це майбутнє!

Музичний керівник

Цимбал Ірина Селімівна

Музичний керівник Цимбал І.СОсвіта вища, закінчила Київський державний інститут культури ім.О.Є. Корнічуйка в 1991 році – диригент академічного хорового колективу. Спеціаліст вищої категорії, має зання “вихователь-методист”

В ДНЗ № 678 працює з 1991 р. 24 роки. Нагороджена відзнаками “Відмінник освіти України”, грамотами РУО, ГУО та подякою РУО.

Діти це особливі люди. Вони здатні глибоко переживати радість та біль і їм важливо, щоб їхні переживання теж були почуті іншими людьми – дорослими…

Старша медична сестра

Старша медична сестра Шолуха Л.ВСередня спеціальна освіта. Закінчила Київське медичне училище № 3 – Медична сестра. Загальний стаж – 25 років. У ДНЗ № 678 – 2 роки.

Має подяку ДНЗ № 678

Найбільше багатство – здоров’я!

Заступник завідувача з адміністративно-господарських питань

Давиденко Олена Леонідівна

Заступник по господарству Давиденко О.Л